Bina Teknolojisi - Bina Tekniği

Bina Teknolojisi

Bina teknolojisi birimi, çok katmanlı kompozit boru sistemleri, katı plastik borular, uygun bağlantı ve güvenlik teknolojileri ve şebeke suyu, ısıtma ve gaz tesisatları, kontrollü ev havalandırması ve bina havalandırması için çok çeşitli aksesuarlar sağlar. İlgili sistemler alpex, alpex-gaz ve profi-hava'dır.

FRÄNKISCHE şebeke suyu, ısıtma ve gaz tesisatlarının tüm bileşenleri, DVGW tarafından onaylanmış ve sertifikalandırılmıştır ve ilgili bireysel sistem bileşenleri ile uyumludur. Bu sertifikalar, kabul gören teknik düzenlemelere uyumun ve sistemin yüksek kalitesinin güvenilir bir kanıtıdır.

İnşaat mühendisliği ürün ve sistemleri, özel güvenlik gerekliliklerine ve ihtiyaçlarına tabidir. Bu nedenle standartlaştırma ve sertifikalandırma gibi konular, Avrupa seviyesinde büyük önem arz etmektedir. Gaz ve su alanında en önde gelenler DIN EN ISO 9000 ve sonrası ile DIN EN ISO 14001 ve elektrik alanında DIN EN 61386-1 (VDE 0605-1) standardıdır. Uzmanlar tarafından inşaat sahasında talimatlara uygun şekilde yapılan, karmaşık olmayan, güvenli kurulum aynı ölçüde önemlidir. Kendi güvenlik laboratuvarlarımızda kapsamlı kalite kontrolü FRÄNKISCHE için genel bir prosedürdür.