Bölümler

Drenaj Sistemleri
Elektrik Sistemleri
Bina Teknolojisi
Endüstriyel Ürünler

Su. Uzmanlık Bilgisi. Danışmanlık.

Su her zaman yolunu bulur. Ancak her insan müdahalesinde doğal denge kolayca bozulabilir ve suyun akışı engellenebilir. Su yıkıcı etkilerde bulunabilir, ev ve binalara önemli hasarlar verebilir, yollarda sellere yol açarak tarım alanlarını bataklığa dönüştürebilir.

Ürünlerimiz ve sistemlerimiz yağmur suyu toplama, drenaj, arıtma, tutma ve yeniden kullanmaya yönelik yenilikçi çözümler sunmaktadır. Bunları her yerde ve her zaman görebilirsiniz: Karayolu ve demiryolu drenajında, yağmur suyu yönetiminde, tarımsal drenaj ve bina drenajında.

Planlamacılara ve belediye yetkililerine sunduğumuz kapsamlı ve özel danışmanlık, projeyle ilgili çözümlerin daha planlama aşamasında sunulmasıyla başlar. Müşterilerimiz yağmur suyu yönetimindeki uzmanlığımızdan ve uzun yıllar inşaat mühendisliği sektöründe bulunmuş olmanın kazandırdığı tecrübelerimizden faydalanır.

Su her şeyimiz. Ürünlerimiz suya yolunu gösterir ve doğal su döngüsüne yardımcı olur.

Müşterilerimize özel sistem çözümleri sunduğumuz alanlar şunlardır

Geleceğe bağlantı.

Akıllı bir elektrik tesisatı daima geleceğe odaklanır. Yeni teknolojiler konfor ve rahatlığı artırır, yaşamı daha hoş bir hale getirmeye yardımcı olur ve enerjiyi giderek daha verimli kullanır.

Güvenliğin sağlanmasına en yüksek önceliği veririz. Özellikle elektrik tesisatı ile ilgili ürünler sıkı yönetmeliklere ve güvenlik koşullarına tabidir. Yangından korunma, işlevsel bütünlük, sıfır halojen ve UV kararlılığı söz konusu olduğunda güvenilir ortağınız biziz.

Müstakil konutlardan büyük hastanelere, küçük üretim tesislerinden havaalanlarına kadar FRÄNKISCHE boruları her yerde kullanıma uygundur. Geniş ürün yelpazesiyle FRÄNKISCHE karmaşık, teknik açıdan sofistike ve geleceğe odaklı görevler için ideal ortaktır..

FRÄNKISCHE ürünleri ile elektrik tesisatınıza güvenebilirsiniz.

Düz veya koruge, plastik veya metal kablo koruma sistemleri ve boru uygulamaları sunduğumuz alanlar şunlardır:

Tesisatçı için bir avantaj.

Çok katmanlı kompozit boru sistemlerinde ve sert plastik borularda uzmanız. Tesisatçılara ve uygulamacılara şebeke suyu, ısıtma ve gaz tesisatı ile kontrollü ev havalandırması için kusursuz eşleşen ürünler ve sistem çözümleri sunuyoruz.

Ürün ve sistemlerimizi, daima birbiriyle rekabet edecekleri şekilde değil, birbirini tamamlayan ve genel ilerleme sağlayan ürün ve sistemler şeklinde geliştiririz.

Ürünlerimizi sürekli optimize eder; emniyet ve kullanım kolaylığına en büyük önceliği veririz.

Ürün portföyümüz pazarın ihtiyaçlarına ve sunduğumuz hizmetlere uyumlu hale getirilmektedir ve piyasada kendini kanıtlamış sistem bileşenlerinin yanı sıra çeşitli çözümlerle tesisatçıların şantiyedeki işlerini kolaylaştırırız.

Yenilikçi sistem çözümleri sunduğumuz alanlar şunlardır:

Özel olmak harika!

Özellikle zorlu sorunları çözmekte uzmanız. Aşırı sıcak veya aşırı soğuk, aşırı dar, aşırı aşındırıcı veya sadece başkaları için aşırı karışık durumlar gibi zorlukları severiz.

Çözümlerimiz daima müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hale getirilir. Bağımsız çözümler geliştirirken koruge ve düz boru sistemleri uygulama imkanları, örgülü ve dokuma hortumlar ve kablo korumasına ile sıvı aktarımına yönelik enjeksiyon kalıplı bileşenler ile ilgili bilgi birikimimizi kullanırız.

Aşağıdaki konularda ayrı ayrı çözümler ve özel uygulamalar sunuyoruz: