profi-air® Design menfez


“Best of Best” Ödüllü

Zarif Görünümün, Kolay Montajla Buluşması

 

sieger design’ ın, FRÄNKISCHE Profi Air Sistemi için mükemmel tasarım menfezleri

 

Kontrollü konut havalandırma tekniği birinci sınıf tasarımla buluşuyor: FRÄNKISCHE’nin yeni profi-air starline design menfezleri şıktır ve aynı zamanda basit montaja imkan tanır.  Tasarımkurulu, SHAPE koleksiyonundaki cam tipi menfezleri “ICONIC AWARDS 2016” yarışmasında “Best of Best” ödülüne layık görmüştür.

 

FRÄNKISCHE, yenilikçi havalandırma sistemi profi-air ile kontrollü konut havalandırma piyasasına çeşitlilik ve hareketlilik getiriyor: Königsberg menşeli aile şirketi uygulama için sadece klasik dairesel kesitli boruları değil, yassı tipte tünel boru tipini de sunuyor.  Boru hatları, havalandırma cihazı ve yeni design menfezlerinden oluşan profi-air komple ürün yelpazesi, hem mevcut eski yapılara, hem de özel yeni yapılara güçlü, temiz ve yüksek verimli bir kontrollü konut havalandırması değeri kazandırıyor.

Sadece görünmezde kalan tekniğin değil, ayrıca görünürde kalan tasarımın da da doğru olabilmesi için, FRÄNKISCHE sieger design firmasını kendisine partner olarak seçti. Bu tasarım ofisi, profi-air için yüksek kaliteli, şık ve aynı zamanda da pratik havalandırma menfezlernii tasarladı: profi-air starline.

 

Design menfezlerinin esnek kurulumu

 

Uygulamacı yeni design menfezleri üç adımda monte eder, hem de araç gereç olmadan:

İlk adımda iki mıknatıs ile havalandırma menfezinive montaj çerçevesini birbirine bağlar. Bu mıknatıs bağlantısı menfeze montaj çerçevesi üzerinde güvenli bir tutunma sağlar ve pozisyonunu daha sonra elle kolay ve tam bir şekilde düzenlemeye olanak sağlar. Bu işlemden sonra uygulamacı birleştirilmiş yapıyı alet olmadan profi-air hava çıkışına takar ve böylece montaj tırnakları montaj çerçevesini güvenli ve kalıcı bir şekilde sabit tutar.  Son adım olarak da tesisatçı havalandırma menfezini yatayhale getirir. Potansiyel küçük kusurları, mesela havalandırma bacası düzgün uygulanmamış ise, profi-air starline kolayca telafi eder. Jürgen Rudolf (FRÄNKISCHE Bina Tekniği, Kontrollü Konut Havalandırma Ürün Yöneticisi). “bu pratik çözüm uygulamacıya zahmetsiz ve zaman kazandıran bir montaj sağlıyor. Design menfezlerimizin böyle kolayca ayarlanabiliyor olması, pazarda benzersizdir ve rakip ürünler ile karşılaştırıldığında büyük bir üstünlüğe sahiptir” diyor. Yeni Design menfezler hem duvara hem de tavana monte edilebiliyor.

 

Yeni malzeme: Camdan mamül havalandırma menfezleri

FRÄNKISCHE profi-air starline koleksiyonu ile yüksek kaliteli malzemeden oluşan 20 adet menfez çeşiti sunuyor. 10 adet dikdörtgen biçimindekilerin dışında, dokuz adet kare şeklinde ve bir adet yuvarlak menfez bulunuyor. Bunlar paslanmaz çelik veya toz boya kaplı çelik sactan mamüldür. Ayrıca pazarda tamamen yeni ayrıca camdan havalandırma menfezleri de mevcuttur. sieger design, starline serisi için altı güzel motif tasarlamıştır.

 

Camdan design menfezleri “Saf Beyaz” olarak mevcuttur. Tüm metal design menfezler beyaz olarak,ve ayrıca, motifi ile uyumlu ikinci bir renk tonunda tedarik edilebilir. Böylece her döşeme tarzı ve özel zevke göre uygun bir motif bulunabilir. Menfezin kolay montajı tasarım değişikliğini de çocuk oyuncağına çevirir: Sadece mıknatısla tutturulmuş havalandırma menfezini kaldırın ve yenisini yerleştirin, hizalayın, ve bitti. FRÄNKISCHE, boru hattının ilave temizliği için atık hava filtresine ilave olarak mutfak bölgesi için, bir kopçaile montaj çerçevesine tutturulan, özel bir yağ filtresi sunuyor.

deneme