fripex-san

Sistem Tanımı
İndirilebilir Dosyalar

Plastik boru: Fevkalade su kalitesi

Metal borular su hizmetinde kullanıldığı zaman meydana gelen sorunlar yaygın olarak bilinmektedir. Tüm bu sorunlar içme suyu taşınmasında esnek plastik borular kullanılarak çözülebilir. PE-Xa'dan yapılan fripex-san plastik boru su kalitesine bakılmaksızın her tür su kalitesi için kullanılabilir. Agresif sular bile fripex-san'a hasar vermeyecektir. Metal borular kullanıldığında meydana gelebilecek delikli korozyon veya tortulaşma gibi hasar fripex-san kullanım suyu tesisatında kullanıldığından dolayı bir sorun teşkil etmemektedir. Böylece pahalı onarıma gerek kalmaz. Pürüzsüz iç yüzeyli boru, borularda kalsit birikmesini ve böylece kesit daralmasını önler ve böylece sürekli su akışını garantiler.
 

fripex-san 
DIN 16892 + 16893'e göre üretilmiştir

 

  •   Hijyenik

fripex-san borular içme suyu yönetmelikleriyle ilgili gıda yönetmeliğiyle uyumludur ve bağımsız enstitülerin hijyen gereksinimlerine karşılar.

  • Yüksek Kaliteli

fripex-san, "Pont a Mousson" yöntemine göre peroksit çapraz bağlıdır. Sürekli fabrika kalite kontrollerine ek olarak fripex-san'a, bağımsız kalite kontrol enstitüleri tarafından kalite kontrolü yapılmaktadır.

Bu ürünle alakalı herhangi bir döküman bulunamadı.